مربع عروسی خواستگاری خبر گزارش

مربع: عروسی خواستگاری خبر گزارش

گت بلاگز اخبار اجتماعی سواحل جنوبی کشور بارانی می‌شوند ، ورود سامانه بارشی به کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود یک سامانه بارشی از سمت جنوب غرب به کشور و ابرناکی و رگبار باران در بخش‌هایی از خوزستان و سواحل بوشهر از امشب

سواحل جنوبی کشور بارانی می‌شوند ، ورود سامانه بارشی به کشور

ورود سامانه بارشی به کشور / سواحل جنوبی کشور بارانی می شوند

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود یک سامانه بارشی از سمت جنوب غرب به کشور و ابرناکی و رگبار باران در بخش هایی از خوزستان و سواحل بوشهر از امشب خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی در سه روز آینده، در بخشهایی از شمال غرب، دامنه های جنوبی البرز و مرکز کشور هوا نسبتا پایدار حاکم خواهد بود گفت: پیامد این اوضاع موجب انباشت تدریجی آلاینده های هوا و کم کردن کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت این مناطق خواهد شد.

سواحل جنوبی کشور بارانی می‌شوند ، ورود سامانه بارشی به کشور

وی در ادامه با بیان اینکه امروز با گذر موجی درغرب کشور و دامنه های زاگرس مرکزی رشد ابر و درارتفاعات بارش پراکنده دور از انتظار نیست، اظهار کرد: روز جمعه بتدریج در استان های واقع در جنوب غرب و جنوب کشور، تنگه هرمز، جزایر جنوبی، دامنه های زاگرس مرکزی وجنوبی ابرناکی، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید، لذا به تدریج کم کردن نسبی دما آینده نگری می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه در ارتفاعات زاگرس بارش به صورت برف بوده و شدت بارش ها دربوشهر، شمال خوزستان،غرب فارس وجنوب کهگیلویه وبویراحمد خواهد بود، تصریح کرد: روز شنبه به تدریج از میزان بارش در جنوب غرب کشور کاسته می شود و در سواحل جنوبی کشور، تنگه هرمز، سواحل دریای عمان، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس، بخشهایی از جنوب شرق و شرق کشور مشمول بر استان های کرمان، سیستان و بلوچستان و یزد نیز ابرناکی بارش باران گاهی بارعدوبرق و وزش باد شدید موقتی آینده نگری می شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود یک سامانه بارشی از سمت جنوب غرب به کشور و ابرناکی و رگبار باران در بخش‌هایی از خوزستان و سواحل بوشهر از امشب

وظیفه در ادامه اظهار کرد: در روز شنبه بارش درارتفاعات کهگیویه وبویراحمد، شمال فارس وارتفاعات کرمان به صورت برف بوده و شدت بارش ها درفارس، جنوب بوشهرو نیمه غربی هرمزگان خواهد بود. شایان ذکر است روز پنج شنبه در بخشهایی از جنوب غرب کشورگاهی وزش باد شدید آینده نگری می شود که در بعضی مناطق گردوخاک نیز دور از انتظار نیست. همچنین از امروز خلیج فارس و روزهای جمعه و شنبه علاوه بر خلیج فارس ، تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد بود.

وی با اشاره به اوضاع آب وهوایی پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز گفت: کمینه هوای امروز پایتخت کشور عزیزمان ایران 1 درجه و بیشینه آن 10 درجه، صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی خواهد بود. هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز جمعه کمی ابری با غبار محلی و در بعد از ظهر با زیاد کردن ابر و با بیشینه 10 و کمینه 2 درجه آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: ایران | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz