مربع عروسی خواستگاری خبر گزارش

مربع: عروسی خواستگاری خبر گزارش

طلا نزولی شد ، سکه همچنان در مسیر افزایشی

در حالی قیمت سکه امروز در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران با زیاد کردن روبه‌رو شد، ولی هر گرم طلای 18عیار مسیر نزولی را طی کرد.  سکه ..

ادامه مطلب

قیمت یک میلیون تومان زیاد کردن یافت ، التهاب در بازار زعفران

عضو شورای ملی زعفران گفت: قیمت طلای سرخ به علت ورود دلالان به بازار این محصول، حدود یک میلیون تومان در ایام بعد از تعطیلات نوروز، زیاد کردن یافته است..

ادامه مطلب

نوسان قیمت طلا و سکه ادامه دارد ، دلار در مسیر صعود

در آخرین روز معاملات بازار تهران،دلار امروز تا 4856 تومان اوج رفت ولی با کم کردن 13 تومانی مواجه شد و 3838 تومان باقی ماند.این نوسان البته نسبت به روز گذشته ..

ادامه مطلب

زیاد کردن بی‌سابقه ۱۲۰ هزار تومانی سکه در یک ماه

بررسی نوسانات قیمت سکه تمام در دهمین ماه امسال نشان می‌دهد که قیمت این نوع سکه در این بازه زمانی ۱۲۰ هزار تومان زیاد کردن قیمت پیدا کرده که حداقل در امسال..

ادامه مطلب

رشد ملایم قیمت طلا در آستانه نشست بانک مرکزی آمریکا

طلا در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی در آستانه شروع نشست دو روزه بانک مرکزی آمریکا اندکی زیاد کردن یافت و از پایین‌ترین رکورد پنج ماه اخیر که در معاملات..

ادامه مطلب

انتخاب‌های ارزان‌ بازار مسکن

در شرایطی که قیمت پیشنهادی فروش مسکن در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران متناسب با حجم عرضه و میزان تقاضا جهت خرید با نوسانات جزئی همراه شده..

ادامه مطلب

احتمال زیاد کردن بازدهی مسکن به بالای ۱۰ درصد

در سه ماهه نخست امسال رشد بخش مسکن ۷ درصد بوده که هنوز شاهد پایین بودن بازده سرمایه در این بخش هستیم، ولی آینده نگری می‌شود قیمت رشد بخش ساختمان در ن..

ادامه مطلب

هیجان ارزی به سقف خورد؟

هرچند این روند با چاشنی حمایت سهامداران حقوقی همراه بود؛ ولی ازسوی سایر سهامداران نیز فشار سنگینی بر فروش سهام مشاهده نمی شد. همچنین در بازار ارز، دل..

ادامه مطلب

سرمایه‌گذاری جهت تفریح در عربستان

پس از کم کردن قیمت نفت در بازار، عربستان سعودی تصمیم گرفته است که در بخش های تفریحی خود سرمایه گذاری کند. سرمایه گذاری جهت تفریح در عربست..

ادامه مطلب

مسکو متعهد به توافق کم کردن تولید اوپک ، کاهش تولید نفت روسیه

وزیر انرژی روسیه گفت: تولید نفت در ماه گذشته میلادی، بیش از ۳۰۷ هزار بشکه در روز کم کردن یافت و این کشور، متعهد به توافق کم کردن تولید است. ..

ادامه مطلب