مربع عروسی خواستگاری خبر گزارش

مربع: عروسی خواستگاری خبر گزارش

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی طلا نزولی شد ، سکه همچنان در مسیر افزایشی

در حالی قیمت سکه امروز در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران با زیاد کردن روبه‌رو شد، ولی هر گرم طلای 18عیار مسیر نزولی را طی کرد. 

طلا نزولی شد ، سکه همچنان در مسیر افزایشی

سکه همچنان در مسیر افزایشی/ طلا نزولی شد

عبارات مهم : بازار

در حالی قیمت سکه امروز در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران با زیاد کردن روبه رو شد، ولی هر گرم طلای 18عیار مسیر نزولی را طی کرد.

به گزارش خبرآنلاین، امروز در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران سکه امامی 12 هزار و 500 تومان، سکه تمام بهار آزادی 20 هزار تومان، نیم سکه 10 هزار تومان و ربع سکه و سکه یک گرمی 5 هزار تومان زیاد کردن قیمت داشت.

به این ترتیب، سکه امامی با قیمت 2 میلیون و 155 هزار تومان، سکه بهار آزادی یک میلیون و 979 هزار تومان، نیم سکه یک میلیون و 20 هزار تومان، ربع سکه 600 هزار تومان و سکه یک گرمی 365 هزار تومان به فروش رفت.

در همین حال، هر گرم طلای 18عیار در بازار با افت قیمت روبه رو شد؛ به طوری که امروز با قیمت 201 هزار و 361 تومان فروخته شد. هر مثقال طلا هم 870 هزار و 200 تومان بود.

طلا نزولی شد ، سکه همچنان در مسیر افزایشی

از سوی دیگر، در بازار ارز قیمت انواع ارزها با زیاد کردن روبه رو شد. قیمت یورو در بازار 7 هزار و 981 تومان، پوند انگلیس 9 هزار و 128، درهم امارات یک هزار و 835 تومان، لیر ترکیه یک هزار و 563 تومان و یوان چین یک هزار و 64 تومان گزارش شد.

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | سکه امامی | سکه بهار آزادی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

طلا نزولی شد ، سکه همچنان در مسیر افزایشی

طلا نزولی شد ، سکه همچنان در مسیر افزایشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz