مربع عروسی خواستگاری خبر گزارش

مربع: عروسی خواستگاری خبر گزارش

گت بلاگز اخبار حوادث اگر شکایت کنید،پسرتان را می کشم! ، خواستگار محجوب30میلیون تومان پول پدرعروس را بالاکشید

الناز 24 سال داشت بعد از اینکه لیسانش را گرفت متوجه شد بیماری مزمنی دارد که قابل بهبودی نیست جهت همین تصمیم داشت ازدواج نکند. ولی هنگامی که در طول سفر می دید که

خواستگار محجوب30میلیون تومان پول پدرعروس را بالاکشید/اگر شکایت کنید،پسرتان را می کشم!

عبارات مهم : قانونی

الناز 24 سال داشت بعد از اینکه لیسانش را گرفت متوجه شد بیماری مزمنی دارد که قابل بهبودی نیست جهت همین تصمیم داشت ازدواج نکند. ولی هنگامی که در طول سفر می دید که احمد مدام سر به زیر و با وقار حرکت می کند و تلاش دارد به همه همسفرانش یاری کند دلش لرزید انگار که این پسر با سایرین تفاوت می کند.

به گزارش رکنا ؛احمد هنگام بازگشت خیلی مختصر و بافایده با خانواده الناز سر صحبت را باز می کند و بعد از مراجعت از سفر کربلا با دسته گل و شیرینی به خواستگاری الناز می رود ولی بدون خانواده اش. ولی آیا تنها؟! احمد می گوید: خانواده من خیلی مذهبی اند و با ازدواجم با الناز زن مخالف هستند آنها نحوه پوشش و ظاهر الناز زن را قبول ندارند جهت همین از ارث هم محرومم کردند.

پدر و مادر آنچنان مجذوب وقار و متانت احمد شدند که این مساله را نادیده گرفته و با او همدردی نیز کردند. الناز از بیماریش می گوید ولی احمد ادعا می کند که این مساله کاملا برایش حل شده است هست. روز بعد احمد با یک آخوند جهت جاری شدن عقد به منزل الناز می رود. بالاخره الناز با مهر 99 سکه بهار آزادی به وسیله احمد صیغه 99 ساله می شود.

اگر شکایت کنید،پسرتان را می کشم! ، خواستگار محجوب30میلیون تومان پول پدرعروس را بالاکشید

مراسم عقد به سادگی و با حضور تنها شش نفر برگزار شد.

الناز مبلغ پنج میلیون ریال به احمد می دهد تا دست و بالش تنگ نباشد احمد بعد از تقدیر و قدردانی ، از پدر الناز می خواهد جهت اتمام ساختمان نیمه کاره اش مبلغی را به او قرض دهد. پدر نیز بی چون و آیا یک چک 30 میلیونی در وجه حامل تقدیم او می کند. سه روز بعد الناز پی در پی با احمد تماس می گیرد و از اینکه هر دو گوشی احمد خاموش است دلواپس می شود.

الناز 24 سال داشت بعد از اینکه لیسانش را گرفت متوجه شد بیماری مزمنی دارد که قابل بهبودی نیست جهت همین تصمیم داشت ازدواج نکند. ولی هنگامی که در طول سفر می دید که

آدرسی از احمد در دست نبود مدتی گذشت تا اینکه خانواده الناز به پلیس شکایت می کنند. طی تحقیقات پلیس مشخص شد که احمد بعد از اخاذی از خانواده الناز بصورت غیر قانونی به قصد اروپا از مرز ترکیه گذشته ولی کشتی حامل او در دریای سیاه دچار اتفاق شده است و همه مسافران به وسیله نیروهای امدادی نجات یافته و به کشور عزیزمان ایران بازگردانیده شدند.

الناز بعد از ملاقات با احمد متوجه می شود که وی صاحب زن و فرزند بوده و در اصل خود را به دروغ مجرد جا زده بود . الناز زبان به اعتراض باز می کند ولی بر خلاف انتظارش با ترساندن احمد مبنی بر اینکه در صورت اقدام قانونی برادرش را خواهد کشت، روبه رو می شود. دختر بیچاره هاج واج می ماند آیا این مرد همان احمدی است که همه مسافران تحت تاثیر اخلاق و واکنش‌ها او قرار گرفته بودند .

اشک از چشمانش سرازیر می شود و به آبروی از دست رفته اش فکر می کند و به پولی که تمام سرمایه خانواده اش بوده و حالا دیگر نیست.

اگر شکایت کنید،پسرتان را می کشم! ، خواستگار محجوب30میلیون تومان پول پدرعروس را بالاکشید

واژه های کلیدی: قانونی | مسافران | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz