مربع عروسی خواستگاری خبر گزارش

مربع: عروسی خواستگاری خبر گزارش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دوستان دلواپس!سلبریتی بددهن‌تان را ساکت کنید لطفا!

بعد از توهین رائفی پور به مهدی مهدوی کیا و کریم باقری ، دو بازیکن با اخلاق و کم حرف فوتبال کشور عزیزمان ایران از نسل طلایی 1998 ، آن هم تنها به جرم حضور در تبل

دوستان دلواپس!سلبریتی بددهن‌تان را ساکت کنید لطفا!

دوستان دلواپس!سلبریتی بددهن تان را ساکت کنید لطفا!

عبارات مهم : انتشار

بی احترامی به ستارگان فوتبال در جبهه دلواپسان ادامه دارد!

بعد از توهین رائفی پور به مهدی مهدوی کیا و کریم باقری ، دو بازیکن با اخلاق و کم حرف فوتبال کشور عزیزمان ایران از نسل طلایی 1998 ، آن هم تنها به جرم حضور در تبلیغات بازرگانی که عرفی مرسوم در تمام دنیاست و البته به علت نسبت دادن پاره ای توضیحات اجتماعی و جمله هایی که آنها را اقلا هیچ کدام ارزش از دهان کریم باقری هیچ گاه شنیده نشده است ، موجی از حمایت اشخاص مشهور ورزشی و اجتماعی در حمایت از این دو عزیز به راه افتاد.

تقریبا همه بزرگان فوتبال پشت این دو صورت محبوب ملی در آمدند و یکی از آنهایی که تصویر دو نفره این بزرگان را در اینستاگرامش انتشار داده است هم مسعود شجاعی بود. کاپیتان محبوب شده است این روزهای تیم ملی بود. او که به علت انتقادهای غیر فوتبالی گروهی دلواپس و فشارهای خارج از فوتبال ارزش تبدیل شد به خواست ملی گروه زیادی از هواداران فوتبال ملی و بازیکنی که سال ها به دلایل فوتبالی با انتقادات زیادی جهت بازی در تیم ملی مواجه بود ، حالا بدل شده است به یک عضو محبوب در تیم کی روش که جهت نبودنش خیزش اجتماعی به راه می افتد!

دوستان دلواپس!سلبریتی بددهن‌تان را ساکت کنید لطفا!

این هم البته از هنرمندی بی مثال همین دوستان دلواپس است که فضای فوتبال را با فضای تبلیغات سیاسی اشتباه می گیرند و اینچنین چالش هایی را رقم می زنند. با این حال بعد از انتشار تصویر مسعود شجاعی در دفاع از مهدی مهدوی کیا و کریم باقری ، امیر تتلو ، خواننده زیرزمینی مورد حمایت گروه های تندروی دلواپس ، پای این پست شروع به توهین های غیرقابل انتشار کرده هست. مشخص نیست این سلبریتی بد دهان حالت و فاز روز یا شبش چه بوده که اینچنین از ادبیات غیرقابل انتشار استفاده کرده است ولی شاید جهت دوستان حامی او بهتر باشد که کمی نصیحتش کنند به خاموشی! به کمتر حرف زدن یا اقلا مودب تر حرف زدن!

واژه های کلیدی: انتشار | فوتبال | فوتبالی | کریم باقری | انتشار تصویر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz