مربع عروسی خواستگاری خبر گزارش

مربع: عروسی خواستگاری خبر گزارش

گت بلاگز گزارش دردسر وحشتناک تازه دامادی که پدر زنش را کشت

تازه دامادی که یک‌سال قبل پدرزنش را به خاطر مخالفت با ازدواج به قتل رسانده بود، به زودی محاکمه خواهد شد.

دردسر وحشتناک تازه دامادی که پدر زنش را کشت

تازه دامادی که یک‌سال قبل پدرزنش را به خاطر مخالفت با ازدواج به قتل رسانده بود، به زودی محاکمه خواهد شد.

تازه دامادی که پدرزنش را به قتل رسانده بود و…

بیست و دوم آذرماه سال 95 مأموران پلیس از قتل مرد میانسالی در شریف‌آباد ورامین باخبر و در محل حاضر شدند. جسد متعلق به یدالله 55 ساله بود که با ضربات چاقو به وسیله دامادش کشته شده است بود. پسر مقتول به مأموران گفت: ساعاتی پیش نامزد خواهرم به منزل ما آمده بود تا جهت مراسم عروسی با هم صحبت کنیم، ولی با پدرم مشاجره کرد. پدرم از او خواست تا بیرون از منزل با هم صحبت کنند. لحظاتی بعد با صدای پدرم به داخل کوچه رفتم، دیدم او خونین روی زمین افتاده است و نامزد خواهرم در حالی که چاقو در دستش بود، فرار کرد.

با توضیحات پسر مقتول داماد خانواده خالد 25 ساله تحت تعقیب پلیس قرار داده شد و همان شب شناسایی و دستگیر شد. او در بازجویی‌ها با شرح ماجرا توضیح داد: دو سال قبل به خواستگاری «کریمه» دختر مقتول رفتم. پدر کریمه از همان ابتدا مخالف ازدواج ما بود، ولی از آنجایی که ما دو نفر به هم علاقه‌مند بودیم پافشاری کردم و چندین مرتبه به منزل آنها رفتم تا بالاخره راضی شد. در این مدت تلاش کردم تا شرایط بهتری فراهم کنم و بعد از آن زندگی مشترکمان را شروع کنیم، ولی پدرزنم به‌خاطر مخالفت‌هایش بهانه‌جویی می‌کرد و مدام پیغام‌ می‌داد.

دردسر وحشتناک تازه دامادی که پدر زنش را کشت

متهم ادامه داد: کمی که شرایط کار و زندگی‌ام رو به راه شد، تصمیم گرفتم با پدرزنم در مورد تاریخ و مراسم عروسی صحبت کنم. روز اتفاق هنگامی که به منزل آنها رفتم از مراسم خوش حالی عروسی‌مان صحبت کردم و خواستم تاریخ آن را مشخص کنیم که در کمال تعجب گفت با وصلت مخالف است و من باید به دنبال دختری دیگر بروم. هرچه تلاش کردم تا از تصمیمش منصرف شود، فایده‌ای نداشت و علت قانع‌کننده‌ای نیاورد تا اینکه از من خواست با هم از منزل بیرون برویم و زیاد صحبت کنیم.

متهم در خصوص قتل گفت: هنگامی که از منزل بیرون رفتیم او موتورش را روشن کرد و خواست سوار شوم. گفتم نیازی نیست همین‌طور قدم‌زنان با هم صحبت می‌کنیم. در نزدیکی منزل ‌آنها محله‌ای به نام چهاردیواری بود که به آنجا رفتیم و در حالی که به او می‌گفتم تصمیم ازدواجم با کریمه جدی است از اصرارم عصبانی شد و چاقویی که در آستینش پنهان کرده بود درآورد و یک ضربه به سمت من پرتاب کرد. ترسیده بودم و بعد از آنکه چاقو را از دستش گرفتم، فرار کردم. او با موتور مرا دنبال کرد و در یک کوچه بن‌بست به هم رسیدیم. هرچه تلاش کردم، نتوانستم او را آرام کنم به همین خاطر دوباره درگیر شدیم. در آن درگیری جهت دفاع از خودم با چاقو چند ضربه زدم. هنگامی که مقتول خونین روی زمین افتاد در حالی که فریاد می‌زد، از وحشت فرار کردم.

بعد از توضیحات و اقرارها متهم بود که او به اتهام مباشرت در قتل روانه زندان شد و این پرونده بعد از تحقیقات و بررسی‌های مورد نیاز تکمیل و به شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد. متهم به‌زودی در آن شعبه پای میز محاکمه قرار خواهد گرفت.

تازه دامادی که یک‌سال قبل پدرزنش را به خاطر مخالفت با ازدواج به قتل رسانده بود، به زودی محاکمه خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین

واژه های کلیدی: عروسی | خواستگاری | خبر | گزارش |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz